Vítejte v DebarasPRO.cz - aplikaci plné PROfesionálů v gastronomii

Potřebujete personál do kuchyně nebo na servis? Hledáte sommeliera nebo privátního VIP kuchaře? Chcete proškolit baristu nebo naučit servis cizímu jazyku? Jsme rádi, že jste se rozhodli oslovit nás.

O co jde?

Aplikace Debaras je unikátní revoluční způsob, jak plánovat a organizovat personál v gastronomii pro jednorázové a pravidelné brigády.

Máte možnost doplnit a zařídit si personál z naší prověřené skupiny pracovníků!

Plánujete event, banket, recepci? Potřebujete číšníka nebo kuchaře a nechcete ho zaměstnávat? Nechcete ztrácet čas hledáním a potřebujete se soustředit na Váš business a Vaše hosty? Využijte profesionála z debaras.cz!

Jak to funguje?

Založte si profil a Vašimi provozy a středisky, zadejte Vaši potřebu, kritéria a požadavky na pracovníky, kolik lidí potřebujete, v kolik hodin, na jak dlouho, co mají brigádníci umět a další.

Aplikace Vám začne obsazovat akci dle zadaných kritérií a pošle Vám kompletní docházkový list i s náhradníky, kdyby někdo naposlední chvíli vypadl. Pak už se můžete věnovat pouze tomu, co Vám přináší peníze a to jsou Vaši hosté. Po skončení eventu pracovníky ohodnotíte a akceptujete fakturu za uskutečněnou službu.

Máte vlastní personál a potřebujete management směn a případné doplnění externisty? Vytvořte si profil se svými brigádníky a externisty využívejte jen na doplnění, pokud někdo nepřijde nebo se Vám změní požadavky klienta.

Pro uchazeče o práci / brigádu

Registruj se a připoj se do komunity profesionálu v gastronomii, pracuj a získavej rating debaras body. Čím delší dobu využíváš aplikaci debaras.cz  a pravidelně pracuješ, tím ti roste mzda za odpracované eventy.

Když se přihlásíš a jsi zodpovědný, tak získáváš kladné body a rating od provozu. Do boucna se ti navýší hodinová sazba a budeš mít vyšší výdělky.

Když přivedeš kolegu a on si odpracuje alespoň 100 hodin, tak získáváš 500kč jako bonus.