Co je Debaras.cz?

Debaras vyšel ze slova "débarras" a znamená rituální sklízení ze stolu, až všichni hosté dojedí a následnou přípravu na nového hosta, novou službu, nové zážitky, nové zkušenosti... Naším cílem je propojit ty nejlepší a talentované profesionály s vhodným podnikem pro vzájemnou budoucí spolupráci.

Debaras.cz je unikátní revoluční způsob, jak plánovat, organizovat a nabírat personál v gastronomii pro jednorázové, pravidelné brigády a práce na hlavní pracovní poměr již od roku 2013.

Ať už hledáte zaměstnance, nebo se zajímáte o nové pracovní příležitosti v gastronomii, profesionální recruiteři v oboru hospitality jsou tu proto, aby Vás propojili s těmi nejlepšími podniky a kandidáty. Naším hlavním zaměřením jsou hotely, restaurace a další provozy a podniky spojené s pohostinstvím a cestovním ruchem v České republice a zahraničí.

24 078kvalitních pracovníků
1 974spokojených podniků

Spolupracujeme

Nadia Pohlreichova

S firmou Debaras pracujeme již několik let, poslední rok velmi intenzivně. Oceňujeme především flexibilitu a rychlost vyřízení našich (často náročných a na poslední chvíli) požadavků.

Online systém objednávek služeb je přehledný a srozumitelný. A díky principu, kterým Debaras vybírá vhodné kandidáty, k nám do hotelu přichází vždy skvělý personál.

Přeji firmě Debaras hodně úspěchů. Myslím, že ji čeka velká budoucnost:).

Nadia Pohlreichova Alcron Hotel

Petra Horáková

I have been acquainted with Dan Tabery and his company Debaras.cz for more than two years due to their professional support in Food & Beverage service and service colleague's recruitment.

Dan and his team offer very effective cooperation in finding the right candidates via social media channels and helping our hotel operation in seasonal business.

If i have to say three words about Debaras.cz, I would say: "Modern, Smart and Fit for Business".

Petra Horáková HR Director