Co je Debaras.cz?

Debaras vyšel ze slova "débarras" a znamená rituální sklízení ze stolu, až všichni hosté dojedí a následnou přípravu na nového hosta, novou službu, nové zážitky, nové zkušenosti... Naším cílem je propojit ty nejlepší a talentované profesionály s vhodným podnikem pro vzájemnou budoucí spolupráci.

Debaras.cz je unikátní revoluční způsob, jak plánovat, organizovat a nabírat personál v gastronomii pro jednorázové, pravidelné brigády a práce na hlavní pracovní poměr již od roku 2013.

Ať už hledáte zaměstnance, nebo se zajímáte o nové pracovní příležitosti v gastronomii, profesionální recruiteři v oboru hospitality jsou tu proto, aby Vás propojili s těmi nejlepšími podniky a kandidáty. Naším hlavním zaměřením jsou hotely, restaurace a další provozy a podniky spojené s pohostinstvím a cestovním ruchem v České republice a zahraničí.

23 949kvalitních pracovníků
1 965spokojených podniků

Spolupracujeme

Marek Raditsch

Společnost Debaras je pro nás důležitý partner v oblasti lidských zdrojů. Na základě našich požadavků nám umí pomoct nejen při náboru nových zaměstnanců, tak i brigádníků na cateringové akce. Spolupracujeme spolu již několik let a vždy jsme byli s jejich službami a jednáním velmi spokojeni.

Marek Raditsch KAMPA GROUP

Petra Horáková

I have been acquainted with Dan Tabery and his company Debaras.cz for more than two years due to their professional support in Food & Beverage service and service colleague's recruitment.

Dan and his team offer very effective cooperation in finding the right candidates via social media channels and helping our hotel operation in seasonal business.

If i have to say three words about Debaras.cz, I would say: "Modern, Smart and Fit for Business".

Petra Horáková HR Director