Provozní ředitel hotelu

Provozní manažer hotelu

Hledáme zkušeného provozního manažera 4* wellness hotel na klidném místě na Vysočině. Provoz hotelu zahrnuje kompletní ubytovací, gastro, konferenční, wellness a zábavní služby.

Náplň Vaší práce:

● nastavovat a zabezpečovat optimální, hospodárný a efektivní systém řízení a kontroly provozu hotelu

● organizovat, kontrolovat a koordinovat činnosti jednotlivých organizačních útvarů hotelu a jejich zaměstnanců

● vést, hodnotit a motivovat zaměstnance ve svých týmech

● zajistit, aby hotelové služby odpovídaly standardům 4* hotelů

● aktivní přístup při řešení pracovních záležitostí s kolegy, zákazníky a dodavateli služeb

● účastnit se jednání a spolurozhodovat o investičních záměrech vztahujících se k hotelu

● uzavírat obchodní smlouvy bezprostředně související s provozem hotelů

● připravovat návrh ročního rozpočtu hotelů a průběžně vyhodnocovat výsledky hospodaření hotelu

Co od Vás očekáváme:

● SŠ/VŠ vzdělání a minimálně 5 let relevantní praxe na obdobné pozici v hotelnictví ● schopnost a ochotu řídit tým zaměstnanců

● organizační, vyjednávací a komunikační schopnosti

● reprezentativní vystupování

● časovou flexibilitu a aktivní přístup

● znalost práce s PC

● výhodou je znalost cizích jazyků

Nabízíme:

● zázemí stabilní a silné rodinné společnosti provozující více hotelů v České republice

● práce v krásném luxusním wellness zámeckém hotelu

● možnost podpory při relokaci (např. firemní byt)

● nástup možný dle dohody

● Benefity - služební automobil i k soukr. účelům, možnost využívat služby hotelů za výhodných podmínek, měsíční prémie, stravování, firemní telefon a notebook

Soubory musí být menší než 8 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
Toto pole má pouze ověřit, zda jste normální návštěvník, nebo zákeřný robot :).