Events Sales Manager

Jste přátelský/á a komunikativní?
Chcete pořádat eventy v 5 hvězdičkovém hotelu v centru Prahy? Super právě hledáme Events Sales Managera.

Náplň práce

Kompletní příprava, plánování a realizace akcí. Koordinace veškerých potřebných informací a úkonů potřebných k perfektnímu zajištění akce. Komunikace s klientem a řešení jeho požadavků. Zajištění efektivní interní komunikace napříč hotelovými odděleními.

Požadujeme

- pozitivní přístup a vynikající komunikaci s orientací na klienta
- zkušenosti z hotelového prostředí - event, sales, recepce, rezervace, F&B alespoň 3 roky
- odpovídající znalost angličtiny slovem i písmem
- dynamické a kreativní myšlení, flexibilitu
- samostatnost, zodpovědnost, profesionalitu

Nabízíme

- příjemné prostředí luxusního hotelu v centru Prahy
- přátelský kolektiv

-motivující finanční ohodnocení.

Soubory musí být menší než 8 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
Toto pole má pouze ověřit, zda jste normální návštěvník, nebo zákeřný robot :).