Kuchař / Kuchařka Lovosice

Do restaurace v Lovosicích hledáme Kuchaře / Kuchařku

Šikovný a zkušený kuchař nebo kuchařka má u nás cenu zlata. Dáme vašemu životu rovnováhu mezi prací a soukromím. Pokud toužíte po práci v oboru gastronomie, kde budete mít skvělé kolegy, už nehledejte dál. Našli jste.

Náplň práce :

  • příprava jídel podle přesně nastavených receptur – převážně česká kuchyně
  • výdej jídel v čase oběda
  • práce od pondělí do pátku 5:30 – 14:00 hod
  • autobusová zastávka před závodem, vlaková stanice 5 min pěšky
  • nástup co nejdříve, nebo dle dohody

Co u nás budete pro začátek potřebovat?

  • špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce

Ke mzdě přidáváme tyto výhody:

  • jistota výplaty na Vašem účtu vždy začátkem měsíce
  • zázemí a stabilita
  • nastartování kariéry a získání cenných zkušeností
  • práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají a nehází si klacky pod nohy
  • obědy za pár korun
  • Multisport karta (zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice)
  • zvýhodněné tarify u O2

Soubory musí být menší než 8 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
Toto pole má pouze ověřit, zda jste normální návštěvník, nebo zákeřný robot :).