Rezervační agent/ka pro pětihvězdičkový hotel na Praze 1

Pro menší luxusní hotel v centru Prahy hledáme novou kolegyni nebo kolegu na pozici rezervační agent/ka.

Máte již zkušenosti jako recepční a pracoval/a jste již s rezervacemi? Nadešel čas se profesně posunout dál?

Bavilo by vás pracovat od pondělí do pátku? Pak zde máte jedinečnou příležitost!

Požadavky:

  • praxe na pozici rezervačního agenta nebo zkušené/ho recepční/ho

  • spolehlivost a samostatnost

  • milé vystupování

  • anglický jazyk na velmi dobré a komunikativní úrovni

  • dobrá znalost práce na PC

  • komunikační a organizační schopnosti

Výhodou:

  • zkušenost s rezervačním systémem Fidelio

Náplň práce:

  • příjem a zpracování rezervací v rezervačním systému

  • tvorba a odesílání nabídek

  • nabízení doplňkových služeb hotelu

  • aktivní prodej

  • komunikace se stávajícími i budoucími hosty

  • spolupráce s kolegy z recepce a z ostatních středisek

Všeobecné cíle:

  • orientace na výsledek a tržbu

  • aktivní zájem o hotelové hosty a nabízené služby

  • neustále se vzdělávat a posouvat

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek, pondělí - pátek

  • velmi motivující finanční ohodnocení!

  • přátelské a pohodové prostředí

  • jídlo na směně za pár korun

  • odměnu až 5 000 Kč za doporučení nových kolegů

  • slevy 50 % do všech hotelových restaurací

  • částečně dotovanou Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť

  • firemní akce…

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
Toto pole má pouze ověřit, zda jste normální návštěvník, nebo zákeřný robot :).