Wine Store Manager v centru Prahy

Hledáme provozního manažera pro řízení chodu provozovny a e-shopu s vínem! Máte rádi víno? Máte zkušenost s řízením a managementem objednávek a rozesílání zboží? Pak hledáme právě vás!

Požadavky:

  • prodejní a obchodní dovednosti

  • samostatnost

  • základní znalost vína výhodou, zbytek naučíme!

  • anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni

  • dobrá znalost práce na PC

  • komunikační schopnosti

  • zkušenosti s vedením týmu

  • schopnost rychlé adaptace a řešení nastalých situací

Výhodou:

  • předchozí praxe na pozici Store Managera

  • zkušenosti s kompletním vedením obchodu a zaměstnanců

Náplň práce:

  • komunikuje se zákazníky, aktivně nabízí konkrétní vína

  • vyřizuje objednávky z e-shopu

  • reportuje činnost a obraty obchodu

  • udržuje nejvyšší možnou úroveň kvality servisu v obchodu v souladu s celkovou strategií firmy

  • aktivně přichází s podněty na zlepšení nabídky e-shopu a obchodu a řeší je s e-commerce managerem

  • řídí, organizuje a motivuje podřízené

  • plní business plán

Všeobecné cíle:

  • orientace na výsledek a tržbu

  • aktivní zájem o hospodaření obchodu, prodeje vína a jídla

  • chuť neustále se vzdělávat v oblasti vína

  • průběžné studium a zvyšování kvalifikace

Nabízíme:

  • perfektní tým zapálených odborníků

  • zajímavé finanční ohodnocení

  • víno, víno, víno...

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
Toto pole má pouze ověřit, zda jste normální návštěvník, nebo zákeřný robot :).