Provozní manažer do restaurace v Brně

Hledá se provozní manažer do restaurace v Brně.

Požadujeme:

  • min. 5 let v gastro provozech na jakékoliv pozici,
  • zkušenosti s vedením týmu lidí,
  • komplexní znalost legislativy vztahující se ke gastro provozům v následujících oblastech: restaurace, rozvozová služba, výroba hotových chlazených jídel

Pokud máte řidičské oprávnění to bude výhodou

Náplň práce:

  • komplexní odpovědnost za řízení provozů,
  • Práce v kancelaři
  • Práce v servisu restaurace
  • znalost práce s objednavkami, komunikace s dodavateli
  • spolupráce s šefkuhařem na připravě menu
  • připrava kalkulaci a specialních nabidek

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Práce na HPP
  • Nástupní plat až 40 000 Kč
  • Možnost prácovního rozvoje a vzdělavání

V připadě zajmu pošlete životopis na info@debaras.cz

Soubory musí být menší než 2 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.
Toto pole má pouze ověřit, zda jste normální návštěvník, nebo zákeřný robot :).