Recruiter Hero

Láká tě lovit talenty pro odvětví služeb a gastronomie? Baví tě jídlo, krásné podniky a komunikace na všech úrovních je ti přirozeností?

Hledáme parťáka do našeho týmu! Kdo jsme? Jsme parta o třech chodech. Jako předkrm servírujeme naše Obchodní oddělení, které umí nakoupit ty nejlepší suroviny. Následuje tým headhunterů, který s těmi nejlepšími ingrediencemi vytvoří hlavní chod pro našeho klienta a nakonec tým Brigádnického servisu, který je pomyslnou třešinkou na dortu upečeném díky vzájemné spolupráci. Našimi klienty jsou mezinárodní hotelové řetězce, restaurace, kavárny a bary, pro které hledáme nejen spolehlivé brigádníky ale i ostřílené profesionály na hlavní pracovní poměr. Jak si tě představujeme? Nebojíš se zvednout telefon a dokážeš se kultivovaně vyjadřovat a bavit jak s klientem tak s kandidátem.

Rád si svou práci organizuješ sám / sama, ale pokud jde o zadané úkoly, umíš si určit priority. Tabulky, dokumenty, reporty, přehledy a zadávání dat do interního CRM Tě nepřekvapí. Máš rád dynamické prostředí v práci a stereotyp je tvou noční můrou. Máš smysl pro humor a nebereš se moc vážně. Máš zkušenost s recruitmentem nebo salesem. Domluvíš se anglicky. Co u nás můžeš očekávat? Staneš se součástí rychle rostoucí společnosti v oblasti recruitmentu. Budeš pátrat po nadějích a "gastrotalentech" pro pracovní pozice od pokojských přes servis a šéfkuchaře po top hotelový management. Budeš samostatně řídit inzerci a organizovat nábory jednotlivých pozic. Denně budeš absolvovat pohovory s kandidáty a schůzky s klienty. Nebudeš na to sám / sama, ve dvou se to lépe táhne. Dostaneš všechny dostupné nástroje pro výkon svojí práce.

Co za to? Máme pro Tebe firemní notebook a telefon. Vynikající kafe, "šťavnaté" pondělky, teambuilgingy a společné akce. Více info na osobním pohovoru. Přidej se k nám!

Fotogalerie: 

Mám zájem o

Soubory musí být menší než 8 MB.
Povolené typy souborů: pdf doc docx odt.